Nominacje do nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej dla Joanny Kuciel-Frydryszak i Joanny Ostrowskiej!

10 grudnia 2019, Nominacje do nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej dla Joanny Kuciel-Frydryszak i Joanny Ostrowskiej!

Z radością informujemy, że mamy dwie nominacje do nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej. Wśrod nominowanych znalazły się: Joanna Kuciel-Frydryszak nominowana za książkę Służące do wszystkiego oraz Joanna Ostrowska, z nominacją za ksiażkę Przemilczane.

Wyróżnienia są przyznawane w czterech kategoriach: Najlepszy materiał dziennikarski, Najlepsza książka, Najlepsze w Internecie oraz Działalność publiczna. Konkurs „Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej„ jest wspólną inicjatywą tygodnika Newsweek Polska oraz Fundacji im. Teresy Torańskiej. Jej celem jest propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

„Konkurs wrósł już w środowisko dziennikarskie i uzyskał znaczącą rangę. Świadczą o tym rosnąca lawinowo z roku na rok liczba uczestników oraz to, że logo Nagroda „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej pojawia się na książkach nie tylko laureatów, lecz także nominowanych. To swoisty znak jakości i uznania” – mówi Leszek Sankowski, mąż Teresy Torańskiej i prezes fundacji Jej imienia.